Lipitor Pravachol Normal Herbs Supplements You tell them to get rid of the cheats from your sites and contact online cialis order The anti impotence drugs Cialis Viagra & by increasing circulation to the cialis online cheap Why in case you pick numerous vitamins or naturally made tablets for cialis buy A professional stated, "There might be a considerably bigger picture cheapest cialis 20mg It really is a remarkable happiness of rewarding in case you own a pet in your own home. cheapest cialis online The analysis of Ayurveda is not no longer secondary. It is now a different branch of study altogether. cialis 20mg What exactly is Erectile Dysfunction? Erectile Dysfunction is a disorder by which a guy does not get an buy tadalafil online Herbal and alternative medications and remedies have been in standard natural 10 mg cialis It is vital that you notice that you just get rock hard erections maybe once or twice while youre sleeping. cheapest tadalafil Every Mary, Dick offers authentic, real, discounted, and cheap variations of Viagra, Cialis and Levitra cheap generic cialis
Get Adobe Flash player

PLAN ZAJĘĆ 2017/2018

Patron Naszej Szkoły

RADA RODZICÓW

Jubileusz XXV lecia

zobacz nas także na

OGNISKO MUZYCZNE

licznik odwiedzin

strony

strony|wpisy |top

  • ostatnie 24h: 180
  • ostatnie 7 dni: 3 205
  • ostatni miesiąc: 6 985
  • aktualnie online: 2

Owiedziło nas

32283 gości

PATRONAT MEDIALNY

Nasi przyjaciele

 

Szkoła w obiektywie

XI Dolnośląskie Miniaturowe Zmagania Flecistów 20.04.2016 r.

   20 kwietnia 2016 roku odbyła się kolejna XI edycja konkursu fletowego Dolnośląskie Zmagania Flecistów – Lubań 2016.

   W konkursie wzięło udział 43 wykonawców z Dolnośląskich Szkół Muzycznych I st.

   Oto fotorelacja z tego wydarzenia:

Protokół  XI Dolnośląskich Miniaturowych Zmagań Flecistów

20  kwietnia  2016r.

  kategoria I

 

III miejsce Markowska Bianka  OSM I st. Nr.2 im. F. Chopina w ZS nr 9 we Wrocławiu

III miejsce Nieścierowicz Emilia  PSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu

 

   kategoria II

II miejsce Baran Aleksandra PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze

III miejsce Dąbrowska Alicja  PSM I st. im. L. Różyckiego w Świdnicy

I miejsce Czekaj Lena OSM  I st. im. prof. M. Zduniak w ZS nr 20 we Wrocławiu

II miejsce Drużga Hanna PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu

III miejsce Głębocka Patrycja PSM I st. im. W. Kilara w  Dzierżoniowie

II miejsce Golema Estera  SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce Janiak Hanna  SM I st nr 2 we Wrocławiu w ZS nr 9

III miejsce Jurek Aleksandra PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze

II miejsce Kansy Wiktoria PSM I st im. F. Chopina w Oleśnicy

II miejsce Kępski Szymon OSM I st nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 we Wrocławiu

III miejsce Konior Laura PSM I st. im. L. Różyckiego w Świdnicy

I miejsce Kowalczuk Wiktoria SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce Krzywiecka Helena OSM I st nr 2 im.F.Chopina w ZS nr 9 we Wrocławiu

III miejsce Krycińska Liwia OSM I st nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 we Wrocławiu

II miejsce Łabowska Joanna PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej w Oławie

II miejsce Machnikowska Olga SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce Michaluk Julia PSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu

II miejsce Mołodczak Aleksandra SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce Orski Tymon OSM I st nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 we Wrocławiu

II miejsce Pelak Sara PSM I st. w Lubinie

II miejsce Pietras Zuzanna PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze

III miejsce Rusnak Amelia  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze

III miejsce Szawernoga Amelia SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

II miejsce Świder Laura SM I st nr 2 we Wrocławiu w ZS nr 9

III miejskie Wróblewski Adam PSM I st. im. L. Różyckiego w Świdnicy

III miejskie Wódkiewicz Natalia PSM I st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze

II miejsce Wójcik Wiktoria SM I st. im. O. Kolberga W Lubaniu

III miejsce Zdanowicz Bianka PSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu

 

kategoria III

III  miejsce Bereta Emilia  PSM I st. im. F.Chopina w Oleśnicy

II miejsce Flis Szymon SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce Grzywacz Julia PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze

II miejsce Herejczak Natalia PSM I st. w Lubinie

I miejsce Kasprzak Ewa OSM  I st. nr 3 im. prof. M. Zduniak w ZS nr 20 we Wrocławiu

III miejsce Kochańska Karolina SM I st nr 2 we Wrocławiu w ZS nr 9

III miejsce Kubalka Maja SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce Kwiędacz Zuzanna PSM I st. im. W. Kilara w  Dzierżoniowie

I miejsce Łuciów Weronika OSM  I st. nr 3 im. prof. M. Zduniak w ZS nr 20 we Wrocławiu

II miejsce Mikoda Barbara PSM I st. w Lubinie

II miejsce Nazdrowicz Julia PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze

II miejsce Salawa Katarzyna SM I st. im. O. Kolberga w Lubaniu

III miejsce Szczutowska Małgorzata  SM I st. w Witowicach

Regulamin XI  Dolnośląskich Miniaturowych Zmagań Flecistów

dla szkół muzycznych  I st.

20.04.2016r.

 

  1. Organizatorzy

-  Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu

- Rada Rodziców przy SM I st.

 

  1. Cele konkursu:

- prezentacja dorobku artystycznego uczniów,

- możliwość konfrontacji swoich umiejętności,

- wymiana doświadczeń zarówno uczniów jak i nauczycieli,

- propagowanie literatury fletowej,

- rozbudzanie aktywności muzycznej uczniów.

- propagowanie gry na flecie .

 

3. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych I st. regionu dolnośląskiego.

 

Przesłuchania odbędą się w  trzech  kategoriach:

 

- kategoria I      cykl 6 – letni – klasa   I

                           cykl 4 – letni – klasa   I

                      

-kategoria II     cykl 6 –letni  – klasa    II,  III, IV  

cykl 4 – letni – klasa    II  

 

-kategoria III   cykl 6 – letni – klasa     V,   VI

cykl 4 – letni – klasa      III,  IV

 

 

4.Występy uczestników odbywać się będą w kolejności alfabetycznej

w danej kategorii.

 

5. Uczestników obowiązuje wykonanie:

a) dowolnie wybranej etiudy

b) miniatury z akompaniamentem.

Cały program należy wykonać z pamięci.

 

6. Wykonywany repertuar powinien być  zgodny z programem nauczania

danej klasy lub wyższej.

 

7. Laureaci I nagrody poprzednich edycji w tej samej kategorii wiekowej nie

mogą uczestniczyć w obecnej edycji  konkursu.

 

8. Uczestnicy będą oceniani przez jury wybrane przez organizatorów .

 

9. Punktację i przydział nagród ustalają jurorzy . Decyzje jury są ostateczne.

 

 

10. Uczestników obowiązuje wpisowe w wysokości 80 zł.

 

Wpisowe należy wypłacić  na konto : Rada Rodziców przy SM I st.

w   Lubaniu PKO BP S.A oddział Lubań

nr 46 1020 2137 0000 9902 0086 3589  w terminie  do 31.03.2016r.

z dopiskiem „ XI Zmagania Flecistów”

 

11. Wszelkie koszty związane z dojazdem  i wyżywieniem pokrywają szkoły

delegujące.

 

12. Termin zgłoszeń wraz z podaniem programu oraz załączoną kopią

       dowodu wpłaty wpisowego upływa z dniem 31.03.2016r.

 

13. Przesłuchania odbędą się 20.04.2016r. w auli  Szkoły

Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu od godz. 10.00.

przy ul. Kombatantów 11.

 

 

 

Karta zgłoszenia uczestników

     XI  Dolnośląskich Miniaturowych Zmagań Flecistów

 20.04.2016r.

 

Karty zgłoszeń prosimy wypełnić komputerowo.

 

Szkoła delegująca …………………………………………….

 

Imię i nazwisko ……………………………………………….

 

Klasa/cykl. …………………………………………………….

 

Data urodzenia ………………………………………………..

 

Nauczyciel (imię, nazwisko, tytuł) ……………………………

 

Akompaniator (imię, nazwisko, tytuł) ………………………..

 

 

Program: (imię i nazwisko kompozytora, pełny i dokładny tytuł

utworu)

 

  1. Etiuda …………………………………………………………

 

 

  1. Utwór dowolny: (miniatura) …………………………………..

 

Podpis Nauczyciela                                Pieczątka i podpis Dyrektora

Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga
Al. Kombatantów 11, 59-800 Lubań
tel./fax. (75) 722-28-91
psmluban@wp.pl www.psmluban.pl