ABSOLWENCI PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ
I STOPNIA W LUBANIU
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 1996/97
· Marcin Bykowski akordeon
· Aleksandra Butrym fortepian
· Grzegorz Dyjak gitara
· Marek Gąsior akordeon
· Sławomir Horodyski gitara
· Magdalena Horodyska fortepian
· Wioletta Jaworska fortepian
· Iwona Kwiatkowska gitara
· Marcin Lejko fortepian
· Katarzyna Ligięza fortepian
· Izabella Maracz fortepian
· Tomasz Markut akordeon
· Krzysztof Mockało fortepian
· Agata Mikołajek fortepian
· Monika Miniewska fortepian
· Anna Mokrzycka fortepian
· Dominika Morman fortepian
· Małgorzata Pustelnik fortepian
· Jarosław Rozmanowski akordeon
· Ewa Skotnicka fortepian
· Jolanta Skotnicka fortepian
· Katarzyna Skotnicka fortepian
· Małgorzata Skotnicka fortepian
· Agnieszka Woźniak fortepian
· Anna Wójcik fortepian
· Monika Zięba gitara
· Krzysztof Ziubrak akordeon
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 1997/98
· Daiana Esenwa fortepian
· Ewelina Horodyska fortepian
· Bogusława Koncka fortepian
· Aleksandra Wasiukiewicz gitara
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 1998/99
· Katarzyna Antkowiak fortepian
· Marta Bałabusta skrzypce
· Michał Białka skrzypce
· Marta Chromy gitara
· Ilona Dudka fortepian
· Piotr Dyjak fortepian
· Anna Fandzloch fortepian
· Wojciech Gierasimowicz fortepian
· Grzegorz Karnas skrzypce
· Anna Łukasiewicz fortepian
· Matkowski Piotr fortepian
· Aleksandra Nowak fortepian
· Piotr Rodziewicz fortepian
· Paweł Sajdutko akordeon
· Jakub Skałba fortepian
· Anna Szywała fortepian
· Katarzyna Topornicka akordeon
· Karolina Urbańska skrzypce
· Błażej Wojewoda fortepian
· Joanna Wójcik gitara
· Marcin Żuchowski fortepian
· Anna Sławińska gitara
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 1999/2000
· Przemysław Bereziuk fortepian
· Jakub Goliński fortepian
· Anna Matkowska skrzypce
· Paulina Mediuch skrzypce
· Dorota Sierżan gitara
· Karolina Smreczyńska fortepian
· Agnieszka Sowińska skrzypce
· Przemysław Superson fortepian
· Monika Szyjkowska skrzypce
· Aleksandra Twardowska skrzypce
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2000/01
· Ewa Drożdżowska flet
· Dorota Dudka fortepian
· Łukasz Dutkiewicz fortepian
· Ada Koman gitara
· Monika Kotowska fortepian
· Kamila Mikler flet
· Joanna Romańska flet
· Jarosław Rybak gitara
· Edyta Siwik fortepian
· Irena Wypych fortepian
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2001/02
· Jarosław Bobiński fortepian
· Natalia Czyrko fortepian
· Olga Gryniewicz skrzypce
· Beata Sławińska fortepian
· Katarzyna Sumara fortepian
· Piotr Sumara fortepian
· Piotr Szywała akordeon
· Joanna Winiarska fortepian
· Paweł Bogusz fortepian
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2002/03
· Adela Kalińska fortepian
· Natalia Ciaciek fortepian
· Żaklina Tomaszewska fortepian
· Marek Wasilewicz fortepian
· Aleksandra Grzonek fortepian
· Gabriela Szywała fortepian
· Marcin Pietras fortepian
· Katarzyna Chruściak fortepian
· Monika Krynicka fortepian
· Paulina Szepielak flet
· Ewelina Araszkiewicz flet
· Monika Grześkowiak gitara
· Magdalena Kozieł skrzypce
· Mateusz Bałabusta skrzypce
· Wioleta Kowalczyk skrzypce
· Magdalena Major skrzypce
· Dorota Braniewska gitara
· Tomasz Kubala akordeon
· Maciej Olczak akordeon
· Hubert Rok akordeon
Do końca roku szkolnego 2001/2002 Państwową Szkołę Muzyczną I st. w
Lubaniu ukończyło 101 uczniów . Część absolwentów kontynuuje dalszą
edukację muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Zgorzelcu oraz
w Krakowie.
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2002/2003
Cykl 6 letni
- Wojciechowski Krzysztof – skrzypce
- Ślusarz Jan – fortepian
- Sawicka Aleksandra – fortepian
- Sasin Maja – fortepian
- Pol Emilia – fortepian
- Nitarska Urszula – fortepian
- Kostecka Agata – fortepian
- Jabłoński Paweł – akordeon
Cykl 4 letni
- Kusibab Karol – gitara
- Górska Alicja – flet
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2003/2004
Cykl 6 letni
- Załęczny Patryk – akordeon
- Zając Michał – akordeon
- Wypych Adam – fortepian
- Szepielak Dominika – fortepian
- Sołtysiak Paulina – fortepian
- Starzyński Paweł – akordeon
- Kondracka Justyna – flet
Cykl 4 letni
- Klapetek Paulina – trąbka
- Fandzloch Anna – saksofon
- Wolfram Weronika – klarnet
- Szwec Szymon – skrzypce
- Michalik Marta – flet
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2004/2005
Cykl 6 letni
- Kret Aleksandra – skrzypce
- Składanowski Adam – trąbka
- Komendziński Mateusz – fortepian
- Głowacz Bartosz fortepian
- Bartolewska Róża – fortepian
Cykl 4 letni
- Sławińska Beata – saksofon
- Zaborowska Justyna – skrzypce
- Jankowska Joanna – fortepian
- Adamska Alicja – saksofon
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2005/2006
Cykl 6 letni
- Watras Sonia – flet
- Maciąg Rafał – akordeon
- Kret Katarzyna – gitara
- Ciaciek Agata – fortepian
- Borowski Jan – fortepian
Cykl 4 letni
- Ślusarz Jan – saksofon
- Kowalczyk Wioleta – flet
- Grześkowiak Monika – saksofon
- Czerski Michał – flet
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2006 / 2007
Cyklu sześcioletniego:
- Białoszewska Ewelina – flet
- Jaworski Bartosz – akordeon
- Kaliński Kacper – fortepian
- Lewandowski Wojciech – flet
- Michalik Joanna – fortepian
- Okienko Anita – flet
- Tomiczek Beata – skrzypce
- Sołtysiak Wojciech – fortepian
Cyklu czteroletniego:
- Bobko Marta – akordeon
- Czech Aleksandra – gitara
- Grygorkiewicz Ewelina – gitara
- Maras Marcin – akordeon
- Markuszewska Katarzyna -gitara
- Mereszka Maciej – akordeon
- Pietrzak Marta – fortepian
- Słowińska Natalia – flet
- Sierocki Michał – saksofon
- Staszewski Rafał -saksofon
- Łątka Angelika – skrzypce
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2007/ 2008
Cyklu sześcioletniego:
- Barbara Frencer – fortepian
- Agata Chorbotowicz – fortepian
- Anna Ślusarz – fortepian
- Natalia Kozłowska – flet
Cyklu czteroletniego:
- Michał Zembik – waltornia
- Michał Drozdowicz – trąbka
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2008 / 2009
Cyklu sześcioletniego:
- Marta Czarniecka – fortepian
- Mikołaj Zatoński – fortepian
- Katarzyna Kmieć – fortepian
- Zuzanna Szwarczyńska – flet
- Aleksandra Animucka – flet
- Weronika Szmigiel – fortepian
- Olga Podbucka – fortepian
- Kacper Jaworski – fortepian
- Oskar Dąbrowicki – gitara
- Michał Śliwiński – akordeon
- Wojciech Kubicki – akordeon
- Adrianna Jabłońska – flet
- Aleksandra Jabłońska – fortepian
- Szymon Gapski – akordeon
- Michał Gapski – akordeon
- Maria Rozenbajger – akordeon
- Jakub Rozenbajger – akordeon
- Zuzanna Trela – skrzypce
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2009 / 2010
Cyklu sześcioletniego:
- Michał Watras – fortepian
- Anna Animucka – fortepian
- Hanna Welc – akordeon
Cyklu czteroletniego:
- Tomasz Drozdowicz – trąbka
- Anna Witkoś – skrzypce
- Karol Zakrzewski – klarnet
- Ewa Szczygieł – flet
- Izabela Bernat – klarnet
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2010 / 2011
Cyklu sześcioletniego:
- Chojnacki Krzysztof – akordeon
- Jewiarz Marta – akordeon
- Wałęga Agata – skrzypce
- Szmigiel Zuzanna – skrzypce
Cyklu czteroletniego:
- Danilecki Maciej – trąbka
- Gola Justyna – flet
- Mielniczyn Magdalena – gitara
- Okienko Anita – trąbka
- Szmigiel Zuzanna – skrzypce
- Wolski Jakub – klarnet
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2011 / 2012
Cyklu sześcioletniego:
- Bartolewska Justyna – fortepian
- Bartolewski Emil – fortepian
- Gola Gabriela – gitara
- Iwiński Wojciech – fortepian
- Juncewicz Paulina – fortepian
- Kowalska Wiktoria – skrzypce
- Markuszewski Maciej – gitara
- Salawa Maria – skrzypce
- Tyrański Michał – akordeon
Cyklu czteroletniego:
- Cybulski Mateusz – trąbka
- Kalwasińska Patrycja – flet
- Kozerska Angelika – akordeon
- Mielniczyn Karolina – klarnet
- Sandecki Arkadiusz – gitara
- Suszek Łukasz – akordeon
- Trzaśkowski Michał – klarnet
- Zawiła Arkadiusz – tuba
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2012/2013
Cyklu 6 letniego
kl.VI/6 :
1. Hanka Adam
2. Hutnik Magdalena
3. Karnaś Michał
4. Kownacka Anna
5. Kucharski Artur
6. Kusibab Dawid
7. Majchrowska Oliwia
8. Malung Miłosz
9. Ślusarczyk Wiktoria
10. Ślusarz Magdalena
11. Wicher Marcin
Cyklu 4 letniego
kl.IV/4 :
1. Daszkiewicz Katarzyna
2. Hajduczenia Karolina
3. Łuczyński Kewin
4. Mielniczyn Maja
5. Musielak Alicja
6. Sobotko Karolina
7. Wyspiańska Nina
Absolwenci SM I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu roku szkolnego 2013/2014
Cykl 6 letni
1. Jaskot Jakub
2. Lubas Gabriela
3. Łazarowicz Patrycja
4. Markuszewska Anna
5. Minkiewicz Kornelia
6. Nawrocka Beata
7. Przybyła Aneta
8. Suwalska Agata
9. Tomkiewicz Sara
10. Wolska Zuzanna
11. Zabielski Mateusz